KILKA SŁÓW O NAS

Projektowanie i tworzenie to nasza pasja, w której dbamy o każdy szczegół. Wracamy do korzeni, kiedy dbano o jakość, a nie tylko ilość, a przedmioty były nie tylko praktyczne i użyteczne, ale również po prostu piękne.

Pracownia Archonica powstała z chęci połączenia naszych wręcz nieograniczonych możliwości tworzenia wirtualnego (stoi za tym blisko 30 lat doświadczenia w projektowaniu 3D) z ploterem frezującym CNC 3D.

Świadczymy zarówno podstawowe usługi CNC np. cięcie formatek, do czego podchodzimy zawsze rzetelnie i profesjonalnie, jak również realizujemy skomplikowane projekty 3D. Jesteśmy odpowiedzią w nieprzebranej ilości dziedzin, kiedy zachodzi potrzeba zmaterializowania wyobraźni.

Zakres naszych usług

  • usługi CNC m.in wycinanie prosto i krzywoliniowe, produkcja typowych i nietypowych frontów, wykonywanie kopyt do form, rzeźb, płaskorzeźb i wiele innych, odtwarzanie na podstawie archiwalnych zdjęć elementów sztukaterii. Więcej informacji w zakładce USŁUGI CNC.
  • projektowanie mebli, dekoracji, ażurowych balustrad w stylu nowoczesnym i klasycznym oraz ich wykonywanie.
  • projektowanie koncepcyjne domów jedno i wielorodzinnych, hal przemysłowych i handlowych, obiektów użyteczności publicznej oraz wielu innych obiektów architektonicznych.
  • projektowanie koncepcyjne brył/fasad/elewacji/sztukaterii obiektów architektonicznych.
  • prototypowanie
Masz do zrealizowania nietypowe wnętrze, zwróć się do nas, chętnie pomożemy.
meble i dekoracje
Projektujemy i wykonujemy nie tylko meble, możemy wykonać dla Ciebie nawet tak nietypowe i skomplikowane projekty jak ten poniżej

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

KLIENTÓW DETALICZNYCH, PROJEKTANTÓW, ARCHITEKTÓW WNĘTRZ, STOLARZY, AGENCJE REKLAMOWE

SC_sypialnia malzenska_v0010f_rgb_001b-1
panel_A_v0001c na www